for-sale-335x180 (1)

Po delším váhání jsem se rozhodl, že prodám tento magazín www.Trading24.cz a  www.Traderi.cz  . Vzhledem k tomu, že jsem dlouhodobě časově zaneprázdněn nestíhám psát pravidelně nové články a celkově rozvíjet oba weby, dokonce nemám ani čas marketing spojeny s magazínem a eshopem, tak že už roky nejsou spuštěné ani PPC a remarketing a vlastě jakýkoliv marketing.

Obě stránky lze koupit samostatně nebo dohromady. Ted k jednotlivím stránkám:

www.Traderi.cz

Magazín o obchodování, součástí prodeje je doména a vše jak vidíte, tedy jeho obsah, šablona a prostě vše. Tedy včetně všech článku od založení webu, což bylo v roce 2015.

Pro koho je ideálně určen?

Nejlepší je malý fond, broker, prodejce kurzů nebo nějaký mentor, programátor, prodejce AOS či signálů nebo i prostě obchodník.

Na čem se vydělat:

Pokud jste četli moji knihu „Tajemství snadných zisků“, tak už je vám to jasný jak během pár měsícu by šla navartít investice :-).

- Prodej AOS a signálů (ono ikdyž nemám žádný inzerát na prodej AOS, tak občas se někdo ozve, jestli neprodám AOS), tak že pro lepší zacilení by stačilo dat banner na prodej.

- Programování AOS na zakázku, (nemám žadný inzerát, ale přesto se občas někdo napíše), a priznám se, že jen programovaním na zakázku jsem vydělal za poslední dobu statisíce korun. Pokud neumíte programovat, můžete vzít zakázku a jen nechat naprogramovat někím jiným a klientovi jen předat pak výsledek a vezmete si minimálně poloviny částky.

- Prodej vzdělávacích kurzů a mentoringu. Tady je asi vám jasným, že se v tom dá pohodě vydělat milion za rok , však se stačí podívat na český trh a kde jaký poloamatér prodává kurzy za 6000 Kč, které obsahují základy co najdete v knihách. Ná tohle já osobně nemám povahu.

- Prodej signálů na obchodování nebo zapojení do PAMM. Nejlíp propojit s mql5.com nebo nějakým PAMM ůčtem.

- Reklama na brokery, pro učely založení učtu (pak se dá dostat za založení učtu i 500 dolaru za jeden učet). Nebo provize až vy výši 30 dolaru za 1 lot co zobchoduje klient. Tady platí pravidlo, že čím vetší provize tim horší broker, ale to záleží na vaši povaze jestli je vám to jedno (jak jiné české magaziny) nebo ne, mě osobně to jedno není tak proto nikdy nebyla žadná reklama na brokera. Tady asi každý kdo pracuje u brokera vydí hlavní zisky.

- Provize za prodej SW nebo i licencí na všechno možné. O tom jsem psal ZDE.

 

Jak sami vidíte, těch možností jak vydělat na webu je hodně a to nejsou všechny. Pochopitelně předpokládám že kupec tohle všechno přesně ví a je mu jasný, že ohromná hodnota webu je právě ve svém staří (od roku 2015) a jeho obsahu, na který je furt odkazováno a lide se něj vrací co jsou přesně zaměření na burzu. Je asi každému jasné že dané metody monetizace nelze použit na web o vaření ikdyby měl 100x vetší sledovanost tak nedosáhne ani desetinu zisku jak na traderi.cz (ale zas reklama na kurzy o vaření nebude ideální na webu traderi.cz :-)

Dále magazín Traderi.cz je u jako hlavní web uveden u všech mích 4 knih o burze (a další co bude brzy vadan také bude) nejen na obálce knihy, ale je často na něj odkazováno a vždy čtenář se podivá na web traderi.cz už jen pro bonusové částí a další články, kde napíše taky svůj email. Jen samotná reklama v pěti knihách takoveho rozsahu co tu bude už navždy by vás vyšla minimálně tak na 120 tis Kč. Knihy jsou a budou ještě minimálně 10 let v prodejí, tak že jen z knih budo stále přícházet noví čtenáři webu.

Bližší informace podávám pouze osobně v Brně, prosím když tak mi volejte na 725 929 754.

V případě zájmu je možné koupit i menší a  levnější (ale nemaji takový potenciál) www.Trading24.cz  , www.aos24.cz , www.earobot.net a www.kostky24.cz 

 

Bližší informace podávám pouze osobně v Brně, prosím když tak mi volejte na 777 199 085

 

V případě zájmu je možné koupit i menší a  levnější (ale nemaji takový potenciál) www.Trading24.cz  , www.aos24.cz , www.earobot.net a www.kostky24.cz