cervena s pruhem

 

Představuji Vám novou a jedinou knihu na téma LEGO investice v češtině. Ano, čtete dobře, jedná se o investice do LEGO stavebnic. Ono se to nezdá, ale jedná se o investovaní, kde se běžně zhodnocuje v řádech stovek procent. Jedná se oproti obchodovaní na burze o mnohem méně rizikové obchodovaní, ale o tom všem se dočtete v knize nebo v malém nakousnutí na mém blogu o investovaní www.kostky24.cz, který píši už od roku 2016. Přes rok jsem pomalu psal kompletního průvodce LEGO investic a to i pro čtenáře, kteří o stavebnicích LEGO nic neví. Kniha je v předprodeji ZDE, už se dokončují jen poslední grafické práce.

 

 

 

Tato kniha je návodem a průvodcem toho, jakým způsobem vydělat nákupem a prodejem LEGO stavebnic, a to v řádu několikanásobku zhodnocení nákupní ceny. Ačkoliv by to málokdo předpokládal, právě LEGO stavebnice jsou ve světě, ale i u nás, komoditou, se kterou je při obchodování možné dosáhnout velkých zisků. Hlavní výhodou je pak nízké investiční riziko a zároveň velký potenciál zisku v řádu stovek procent. Celá kniha je pojata velmi prakticky a popisuje do detailu všechna úskalí nákupů a prodeje LEGO stavebnic včetně zásadních rad, podle čeho dané stavebnice vybírat a na co si dát pozor. Zároveň kniha obsahuje seznam skoro všech stavebnic od roku 2000, jejich nákupní cenu a cenu, za které jsou nyní reálně prodávány, tedy krásný přehled dle jednotlivých kategorií, které dané stavebnice jsou ziskové. Kniha tedy popisuje fantastický svět LEGO investic pro kohokoliv bez jakýchkoli předchozích zkušeností nebo znalostí.

Autor knihy je velký fanoušek LEGO stavebnic a to včetně obchodování sněmi a taky autor blogu věnujicí se investicím do LEGO stavebnic www.kostky24.cz. Mimo to je autorem třech knih věnujicí se obchodovaní na burze a řízení rizika.

Knihu lze koupit ZDE.

cervena s pruhem