Proč vznikly tyto stránky?

Z jednoduchého důvodu už od roku 2011 se aktivně zajímám o trading a o programování AOS a občas se rád podělím o zajímavé detaily nebo jen „blbosti“ co jsem na jiných webech o tradingu nenašel. Cílem tedy rozhodně neni informovat o všem co se děje v tradingu, na to je v češtině mnoho stránek co se denně aktualizují. Já jen občas něco přihodím a zároveň mnohdy daný text mi slouží jako můj poznámkový notýsek do budoucna, přece jen mnoho zajímavých poznámek co jsem si psal na papír se mi po čase vždy ztratily :-) Budu tedy často jen odkazovat na zajímavé články. Trading24.cz je soukromá iniciativa. Nestojí za ním žádná konkrétní banka, žádný konkrétní broker, ani žádná investiční společnost.

Chtěl bych dodat, že čeština nikdy nebyla můj koníček a ani ji moc neřeším, tak pokud vám vadí hrubky tak prosím nestěžujte si, ale šipkou na svém monitoru zajeďte úplně vpravo nahoru a tam klikněte na křížek.

 

O mně

O trading jsem se začal aktivně a skoro dennodenně věnovat od roku 2011, kdy jsem začal studovat vysokou školu a měl jsem tedy spoustu času. A jak asi mnohé úplně mě to pohltilo a sežralo mnoho času. V roce 2011 jsem si založil první větší reálný účet.

Práce

Přesto, že mě trading fascinuje a baví tak mě od začátku  na plný úvazek neuživil až nyní. Proto jsem se od roku 2007 živil  zakládáním eshopu a jejím provozem. Zpravidla vytvořím eshop a pak provozují kolem jednoho roku, ale někdy i kratší dobu a pak celý eshop včetně skladu prodám, tak že od roku 2007 do 2014 jsem založil celkem šestnáct eshopů, které jsem následně prodal, například DVDeshop.cz, stylovka.cz, kuracka.cz, vecernicek24.cz a mnohé další.

Vzdělání

2004 – 2008 Střední: Strojírenství – Programování CNC (ale vážně moc dobrý programátor jsem nikdy nebyl a od školy jsem neprogramoval )

2011 – 2014 Bakalářské studium: Manažerská studia – Řízení lidských zdrojů (aneb ze začátku jsem jen nechtěl platit socku a zdravku, ale nějak mě to začalo bavit tak jsem školu dodělal)

2014 – 2016 Magisterské studium: Řízení podniku a podnikové finance ( prostě ekonomka, abych spojil školu s práci, tak píši diplomku na téma AOS, abych si ulehčil práci, tak na 50% seminárek jsem vybral individuální téma co je kolem AOS a tradingu. )

 

Vaše náměty, připomínky i kritiku pište na email ( prosím jako předmět napište „Trading24.cz“)