MM-kniha

 

Jedná se o AOS co můžete vidět třeba zde na myfxbook , nejedná se o jeden z deseti účtu nebo jen náhodu s tím AOS podobné a mnohem lepší výsledky není žádný problém dosáhnout…

 

Pokud si říkáte: „to je svatý grál“, tak vás zklamu, rozhodně to není. Dané AOS je jen ukázka jednoho z divokých metod Money Managementu, o kterých píšu v nové knize „Praktický Money Management“ (k dostání ZDE), který vyjde do 23.10.1017 (nebo nejpozději do 29.10.2017), nyní je už celá kniha napsaná a jen se dělá korektura a pak ji mají na starosti tiskaři.

 

Ale vraťme se k danému AOS, kde výsledek není náhoda a je to vše jen díky MM, ale háček je v tom, že daná strategie není použitelná na reálném účtu, ale pouze na demo účtu. Nejde o to, že by to u některého brokera nebylo možné zobchodovat, ale vždy mě zablokovali :-( tak že po několika pokusech na reálu mě vždy odhalil a zablokoval další působení v této strategii, ale na demu to nikomu nevadí.

 

K čemu to tedy je,

- na ukázku, že díky MM je možné vše

- u mnohých forex soutěžích, kde se jede na demo účtu, není problém vyhrát soutěž (pokud vás nezablokují)

- upoutávka na několik kapitol z divokých metod Money Managementu o kterých píšu v nové knize „Praktický Money Management“ (k dostání ZDE), který vyjde do 23.10.1017

 

 

Nabízím všem tohle AOS ZDARMA, pokud objednáte knihu o MM (zde) do 29.10.2017

- prvně jsem chtěl automaticky dát AOS ke knize, ovšem jsem stále na vážkách, jestli dát či nedát do knihy s popisem (na rozmyšlení mám do 19.10)

- ale rozhodl jsem se, že dám toto AOS všem, co si objednají knihu o MM v předprodeji

- pokud chcete tohle AOS zdarma (není použitelné na reál) včetně popisu, tak jsem se rozhodl, že ho dám všem, co si objednají novou knihu „Praktický Money Management“ (k dostání ZDE), který vyjde do 23.10.1017, nyní je už celá kniha napsaná a jen se dělá korektura a pak ji mají na starosti tiskaři.

- podmínkou je platba předem na účet a knihu s AOS obdržíte od 23.10 (v případě zdržení do 29.10), objednávky jen ZDE (možná dříve, záleží, jak v tiskárnách budou stíhat).

 

 

Proč nejsem ještě rozhodnutý dát popis strategie do knihy a AOS ke stažení ke knize?

- na rozhodnutí mám čas do 19.10, tehdy musím rozhodnout, jestli bude popis a AOS v knize nebo nebude a bude jen tedy pro předobjednávky do 29.10.

- ale proč jsem na vážkách je ten fakt, že pak se určitě objeví mnoho lidi, co budou ukazovat na myfxbook své výsledky v řadech stovek nebo tisíců procent. Ti chytřejší to skombinují i s jinými nenápadnými strategiemi co budou dělat šum a nepůjde snadno zjistit, že stěžejní, co dělá zisky na demu je právě tohle, a pak pochopitelně se pokusí prodávat AOS, nebo signály či v nejhorším případě PAMM.

- těch metod, jak díky MM dosáhnout tisíce procent je více a další i popisuji v knize o MM, ovšem na ně neposkytuji AOS a jsou složitější na práci než jen spustit jedno AOS a nechat ho měsíc běžet.

 

cerveny_nahled